Okna - Dveře Petr Smutek

Rudolfovská 247/85, 37001 České Buějovice, tel.: 387 412 526


Petr Smutek - OKNA DVEE s.r.o.

TOP OKNA s.r.o., Plynárenská 8, 370 06 České Budějovice, tel.: +420 603 466 425, e-mail: okna.dvere.smutek@seznam.cz

Internorm - okna


 Koncern INTERNORM je rakouský rodinný podnik s 80-ti letou tradicí výroby.

Touha pro dokonalost , důraz na detail , kvalitu ,  inovaci  a design daly vzniknout dnes největšímu výrobci oken v Evropě.

 

 

Mnohaleté zkušenosti i sama velikost koncernu INTERNORM poskytují mimořádné záruky pro všechny současné i budoucí uživatele oken .

 

INTERNORM je si velice dobře vědom skutečnosti , že okna a dveře představují jeden z nejdůležitějších prvků každého domu.

Proto se již několik desetiletí  vývojové centrum INTERNORM zaměřuje na maximální životnost , izolační schopnosti , bezpečnost , snadnou údržbu a design. .

 

Výsledkem jsou všestranně nadstandartní okna která jsou vždy "o krok napřed" a stávají se pro  ostatní i renomované firmy těžko dosažitelným vzorem.

 

Okna INTERNORM jsou vyráběna ve třech výrobních závodech .  Průměrné  množství oken vyrobených  v těhto závodech  je cca.3700 okenních jednotek  za den.


 Více informací na : www.internorm.cz

 

 Pohled na závod Sarleinsbach - Horní Rakousko

 Pohled na závod Traun - Horní Rakousko

Pohled na závod Lannach - Štýrsko

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Zahradnické služby -  Ochranné pracovní pomůcky -  Školící středisko -  Stavební práce - rekonstrukce -  Pracovní plošiny - stavební výtahy -   -  Nářadí - 
Doporucujeme: Firma Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Hlavní činností jsou zámečnické práce, kovovýroba a opravy přepravníků.